Nová zpráva
 

Vyřešte příklad: 19 mínus 2 se rovná

MŠ U Veverek

Do čestické školky v přírodě zvesela jsme přijeli,

roztomilá zvířátka v okolí jsme viděli.

Čerstvý vzduch a vůně lesa,

srdíčko tu dětem plesá.

Všichni se tu usmívají, štěstí, radost rozdávají.

Za všechno Vám děkujeme a všem kolem sdělujeme,

že čestickou školičku všichni prostě milujeme!

 

Kamila Mazalová MŠ U Veverek


6. květen 2022
MŠ Pražačka
Milá paní ředitelko, ráda bych vám touto cestou poděkovala za spolupráci v rámci organizace pobytu u vás v Česticích v termínu 1.-9.11.2021. Cením si bezproblémové, rychlé a věcné komunikace před i během pobytu. Především vaší zásluhou vše proběhlo zcela hladce. Vaše paní učitelky byly jako vždy skvělé. Jsme rády, že jsme se rozhodly pro téma Posvícení - informace o krajových zvycích byly i pro nás učitelky nové a obohacující. Doplnění tématu paní dudačkou a návštěvou mlýna pak představovalo pro děti i dosplělé milé uzavření. Mimochodem, "To Češtické posvícení" si děti zpívají ještě teď... Oceňujeme také práci ostatního personálu. Noční paní vychovatelky, paní účetní, pan školník, paní uklízečky i paní kuchařky byli vždy vstřícné a všímavé k potřebám dětí i dospělých. Jeden příklad za všechny: naše vegetariánská kolegyně přijela na školku v přírodě s tím, že se bude stravovat sama, pokud budou na jídelním lístku masová jídla. Přesto se hodné paní kuchařky zcela o své vůli rozhodly připravovat bezmasé varianty jídel i pro ni. Podobný přístup měli také vaši ostatní kolegové.. Závěrem bych ráda vyzdvihla práci obou paní zdravotnic. Míra empatie a citlivosti vůči dětským bolístkám byla prostě dechberoucí. Žádný škrábaneček ani pupínek nezůstal bez ošetření a i když bylo dítě na krátkou dobu přítomno na marodce, paní zdravotnice jim věnovaly nadstandardní péči a čas. Pevně věřím, že jste již svou dočasnou zdravotní indispozici úspěšně přestála. Máte skvělý tým lidí, kteří odvádějí úžasnou práci. Ať se daří! Těšíme na další pobyty u vás. Za MŠ Pražačka Vendula Andrlová

18. listopad 2021
Věra J.
Dobrý den, paní Vršková, My děkujeme za super organizaci a program pro děti. Tonda hlásil, že příští rok jede rozhodně zase a já mu přibalím i mladší ségru. S pozdravem a přáním klidného léta. Věra J.

18. listopad 2021
Eliška S.

Dobry den, my bychom vam radi podekovali, Adam prijel naprosto nadseny! Mela jsem strach, ze se mu bude styskat, ze tam nikoho nezna… ale vratil se se slovy, proc to bylo jen na tyden ,ze chce zpatky.. Za nas velka spokojenost a vdecnost!!! Moc moc dekujeme Krasne prazdniny. S pozdravem Eliška S.


18. listopad 2021
J.V.

Dobrý den, díky za Váš email. V každém případě bych ráda poděkovala celému Vašemu týmu skvělých paní učitelek a Vám za perfektní vedení tábora. Věřím, že to není mnohdy jednoduché a práce s dětmi je náročná, ale dle nadšení mých dcer, které tábor absolvovaly (starší dcera již po čtvrté) si můžete být jisté, že děti tábor moc baví a již se těší na další ročník. Díky ještě jednou za organizaci a nasazení, všem pěkné léto a načerpání energie, s pozdravem, J.V.


18. listopad 2021
 
Powered by Phoca Guestbook